Gabriela Kolátorová

 

 

Jsem žena, dcera, partnerka, matka dvou dcer, která miluje objevování a poznávání nového. Velmi mě zajímají procesy, které se dějí v mysli i těle, hloubka pocitů a emocí, které ráda propojuji s kreativitou. Kreativita, tanec, emocionalita, sebeláska, léčivé slzy, naslouchání a sdílení jsou mým životním nábojem. Nejvíce jsem se v životě naučila díky mateřství, díky našim dcerám, které jsou mé velké učitelky sebelásky a milující laskavosti.

V roce 1996 jsem objevila kouzlo meditace a vizualizace a prošla jsem mnoha semináři, které byly zaměřené na zdokonalování kvalit mysli a kontemplativní psychologii. O čtyři roky později jsem se stala matkou a díky tomu jsem se setkala s metodou ONE BRAIN. V těhotenství se mi objevily velmi silné strachy, které neměly jasnou příčinu. Postupně jsem několik let tyto strachy a mnoho jiných potíží, které se mi objevily, odkrývala a v roce 2003 jsem začala tuto metodu studovat.
Mateřství mi přineslo objevování nových přístupů, jako jsou kurzy RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN u PhDr.Jany Nováčkové, kurzy MONTESSORI pro rodiče u Vlasty Hillebrandové, kurzy ZDRAVÉHO STRAVOVÁNÍ a MASÁŽE MISP ve školách a školkách.
V roce 2009 jsem začala studovat metody AFT a A4M, vytvořené Dr. Kurtem Ebertem a v tom stále pokračuji. V tomtéž roce jsem se začala zabývat ŽENSKOU TÉMATIKOU, navštěvovala jsem semináře podporující ženskost, vztah k tělu, přirozené cykly, intuici, tvořivost, otevřenost, sebevědomí u Surye Cincie Donnoli, Barbory Zemanové Nádvorníkové, Mirandy Grey, Carolyn Hillyer, Jane Bennett a Evy Elxy Dosedělové. Začala jsem pracovat s menstruačním cyklem a využívat jeho přirozenou proměnlivost ve všech oblastech svého života.
V roce 2012 jsem vstoupila do dvouletého VÝCVIKU PŘECHODOVÝCH RITUÁLŮ pro ženy a dívky.
Provázím ŽENSKÉ KRUHY, pořádám programy pro MATKY DOSPÍVAJÍCÍCH DÍVEK a programy pro PODPORU PLODNOSTI. Druhým rokem navštěvuji KURZ AUTORSKÉHO DIVADLA u Evy Elxy, který se stal mojí srdeční záležitostí.
Začátkem tohoto roku jsem vstoupila do VÝCVIKU V SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍCH u Jana Bílého.
Ráda bych zmínila muže, kteří mě v životě inspirovali. Kromě mého milovaného manžela je to Sakyong Mipam Rimpoche, Giovanni Conchin, Dr. Kurt Ebert, Daan van Kampenhout a Jan Bílý.