"Nemohu otěhotnět, snažíme se už 2 roky.  Jak se k Vám mohu přihlásit a co s sebou potřebuji?"

Objednat se můžete telefonicky: 775 509 209, vždy od 8-18h nebo pomocí kontaktního formuláře. Je vhodné přijít s partnerem a vezměte si sebou nálezy od Vašeho gynekologa (případně partner od urologa).

 

"Kdy je vhodné Vaši péči využít, když chci otěhotnět?"

Vzhledem ke komplexnosti našich služeb lze naší péče využít  jako přípravy na těhotenství. Můžete ji též využít jako přípravu organismu (zlepšení vitality orgánů) před zahájením umělého oplodnění (jakýmkoliv způsobem). A výrazně tak zvýšit úspěšnost početí.

 

"Můj partner má špatný spermiogram, řešíte i toto?"

Samozřejmě, že se zabýváme i mužskou problematikou, takže i potíž se spermiogramem je záležitostí, kterou řešíme.

 

"Léčím se pro neplodnost už 3 roky a mám za sebou 3 neúspěšné cykly v centru asistované reprodukce, můžu se k Vám objednat?"

Určitě ano, přijďte s partnerem a přineste si s sebou dostupné nálezy z předchozí lékařské péče. Rádi se Vám budeme věnovat.

 

"Absolvovala jsem léčbu v centru asistované reprodukce, 1x zamlklé těhotenství a 2x samovolný potrat, myslíte, že mi můžete pomoci?"

Zázraky neslibujeme, nicméně zkušenosti týkající se udržení těhotenství máme velmi dobré. Objednejte se, prosím, s partnerem a společně se podíváme na příčinu Vašeho problému.

 

"Chci otěhotnět a vím, že neplodnost se teď hodně diskutuje, jsme oba zdraví, ale nechceme nic zanedbat. Mohu se k Vám objednat na konzultaci?"

Myslíme, že je to velmi rozumné a žádoucí, budeme se na Vás těšit. Objednejte se telefonicky na 775 509 209 (ve všední dny 8-18h) nebo pomocí kontaktního formuláře.