Podpora plodnosti

 

Z osobních zkušeností při práci s našimi klienty víme, že se stále více objevují páry, které trápí potíže s početím či donošením miminka
Vnímáme zvyšující se podíl případů, kdy příčina bývá na straně partnera. 
Stejně tak se často setkáváme se ženami, kterým se nedaří otěhotnět, či udržet těhotenství ani cestou asistované reprodukce, přestože jsou z hlediska lékaře zcela zdravé či vyléčené.
V současné době pro tyto páry neexistuje ucelený systém odborné péče, který by se věnoval této problematice komplexně (může se jednat i o endometriózu, nechtěném přibírání při hormonální stimulaci před IVF, problémy s imunitní reakcí, psychické problémy, atd.).
Náš tým je vystavěn z lékařů a specialistů s dlouhodobými zkušenostmi s detoxikací, rehabilitací, psychosomatickou medicínou, psychoterapií, vitálními energiemi a oblasti ženství a mužství. Konzultanty jsou odborníci z oblasti gynekologie a porodnictví, urologie, endokrinologie, imunologie a rehabilitace.
Indikované k naší péči jsou též páry, které již podstoupily jeden či více asistovaných cyklů - nebo se na ně připravují - a chtějí zvýšit pravděpodobnost úspěchu v dalším cyklu.
Naše pracoviště je vhodné i pro alternativně založené páry se specifickými potřebami. Centrum je pomocníkem a zázemím pro ženy a páry, které jsou ve velkém sociálním a společenském tlaku a očekávání, ze kterého je obtížné se vymanit.
Naší předností je velmi vstřícná, šetrná a empatická komunikace s našimi klientkami a klienty, komplexnost přístupu k podpoře plodnosti a vytvoření bezpečného prostoru pro terapii. Dále je to výborná informovanost a spolupráce mezi jednotlivými členy týmu, kteří se spolupodílejí na řešení problematiky daného páru. Po dobu, po kterou probíhá léčba, je průběh veškerých, terapií, ošetření a procedur konzultován, diskutován, řešen a monitorován na pravidelných konziliárních sezeních týmu.
Je pro nás důležité, abyste se cítili v bezpečí.
Jsme tu pro Vás, abychom společně našli ty nejlepší možnosti pro Vaši situaci.

 

 

Pracujeme zcela ojedinělým komplexním léčebným postupem, který v tuto chvíli v celém komplexu je používán pouze na klinikách v Německu (schváleno německou lékařskou komorou). Nikdo jiný tuto metodiku v ČR nepoužívá. Výsledky jsou zcela srovnatelné s výsledky umělého oplodnění, nicméně bez traumatických invazivních zákroků a zcela fyziologickou cestou. Tento unikátní postup velmi efektivně ženu připraví na spontánní početí, event. usnadní a urychlí průběh umělého oplodnění.
Metodika zahrnuje:
• Cílenou vnitřní očistu organismu ženy a režimové změny
• Harmonizaci svalového napětí v oblasti zad a pánve – základní postupy
• Harmonizaci svalového napětí v oblasti zad a pánve – rozšiřující postupy
• Psychosomatický přístup ke snížení stresového zatížení žen i celých párů
• Cílené vyladění a harmonizaci vitálních energií budoucích maminek