Lékařka - terapeutka se zabývá přírodní medicínou,                    zdravým životním stylem, komplexním psychosomatickým přístupem k hubnutí, neplodnosti i k chronickým potížím již 20 let. 

Číst více

Ukončil svá studia na druhé lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze v roce 1993. V roce 1996 atestoval ve specializaci pediatrie. Na rehabilitačním oddělení působil od roku 1995 a v letech 1997-2001 zde působil jako zástupce primáře.

Číst více

Jsem žena, dcera, partnerka, matka dvou dcer, která miluje objevování a poznávání nového. Velmi mě zajímají procesy, které se dějí v mysli i těle, hloubka pocitů a emocí, které ráda propojuji s kreativitou. 

Číst více

Vede harmonizační diagnostiku vitálních energií a připravuje individuální terapeutické postupy harmonizace.Číst více

Odborní konzultanti

 

 Oblast gynekologie a porodnictví.
Bývalý primář gynekologicko-porodnického oddělení KN Liberec. Několik let vedl centrum asistované reprodukce Gennet v Liberci. Zkušený gynekolog (operatér i porodník) se zahraniční praxí na Maltě.


MUDr. Jan Aulehle

 

 Oblast urologie.
Primář urologického oddělení MN Jablonec nad Nisou, Renomovaný a žádaný operatér-urolog se zahraničními zkušenostmi.


Prim. MUDr. Jaroslav Všetička PhD.

 

 Oblast fyzioterapie a rehabilitace. Bývalý primář a zakladatel rehabilitačního oddělení MN Jablonec nad Nisou. Lékař s mnohaletou praxí z oblasti rehabilitace, manuální medicíny a fyzioterapie, přírodní medicíny, akupunktury, balneologie.


MUDr. Jiří Šuk

 

Oblast psychosomatiky. Sexuolog a rodinný terapeut, lékař roku 2010, původně gynekolog a porodník. Vedoucí a majitel Střediska komplexní terapie Liberec, lektor a supervizor rodinné terapie, lektor akupunktury. MUDr. Vladislav Chvála

 

Oblast endokrinologie. Ukončila s vyznamenáním studium na Fakultě dětského lékařství Univerzity Karlovy v roce 1986. Několik let pracovala jako pediatr na I. dětské klinice ILF FTN v Praze, kde také v roce 1990 složila atestaci 1.stupně. MUDr. Ivana Čermáková